Franek i Jego artystyczne osiągnięcia

Franek Bielak z klasy 4D stał się popularnym Tiktokerem dzięki swoim pracom plastycznym. Znamy dokonania Franka, wielokrotnie o nich pisaliśmy, jednak tym razem o naszym Uczniu i jego osiągnięciach można przeczytać w “Dzienniku Bałtyckim”.

Zachęcamy do lektury TUTAJ

Rada Programowa ULO

W ostatnich dniach czerwca zebrała się po raz kolejny Rada Programowa Uniwersyteckiego Liceum Ogólnokształcącego im. Pawła Admowicza. Przedstawiciele władz trzech gdańskich uczelni, Fundacji Pozytywne Inicjatywy oraz Dyrekcja ULO spotkali się, aby podsumować mijający rok szkolny oraz przedyskutować plany na przyszłość.
Zapraszamy do obejrzenia podsumowania roku szkolnego 2022/2023 z perspektywy Rady Programowej ULO.

W mediach naszych patronackich uczelni możemy również przeczytać o tym wydarzeniu i naszym ULO. Zapraszamy do lektury:

https://faru.edu.pl/pl/aktualnosci/podsumowanie-roku-rady-programowej-ulo

https://www.facebook.com/FahrenheitUniversities/

https://ug.edu.pl/news/pl/5530/uniwersyteckie-liceum-ogolnoksztalcace-100-proc-zdawalnoscia-matury


Paul Beneke: kaper czy pirat? Zacięta debata uczniów ULO na UG

Wydarzenie, zorganizowane przez Centrum Badań Memlingowskich na Uniwersytecie Gdańskim we współpracy z ULO, odbyło się 11 maja br. w Sali Teatralnej im. Prof. Jerzego Limona na Wydziale Filologicznym UG, a prowadziła je Elżbieta Michalak-Witkowska z Centrum Komunikacji i Promocji UG.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OBSZERNĄ RELACJĄ OPUBLIKOWANĄ W MEDIACH UG

Zdj. z www.ug.edu.pl (Paul Beneke: kaper czy pirat? Zacięta debata uczniów ULO na UG | Aktualności – Uniwersytet Gdański)

Pewny start w przyszłość!

Czyli rozmowa o naszym Ulu Pani Sylwii Dutkowskiej-Kafar z Gazety Uniwersyteckiej z Dyrektorem Waldemarem Kotowskim. Zapraszamy do lektury TUTAJ

Polsat w ULO, czyli ULO w Polsacie

ULO ma w ostatnich dniach medialne 5 minut. Dzisiaj w Szkole gościła TV Polsat, która chce pokazywać dobre wiadomości. Cieszy to nas, tym bardziej, że nas dotyczy. Pod linkiem znajdziecie relację, jaka pojawiła się w Wydarzeniach stacji Polsat 20 stycznia br. (jakość filmu wątpliwa, nagrany komórką ekran TV, ale jest!)

ZOBACZ FRAGMENT WYDARZEŃ W POLSACIE 

Skip to content