Jak zalogować się do systemu UONET+? – instrukcja dla ucznia i rodzica

 1. Uruchom przeglądarkę stron internetowych, wprowadź adres strony dziennika elektronicznego ULO https://uonetplus.vulcan.net.pl/gdansk i naciśnij klawisz Enter. Na stronę internetową dziennika elektronicznego można również wejść poprzez stronę szkoły.
 2. Na wyświetlonej stronie kliknij przycisk Zaloguj się.


  Wyświetli się strona logowania do systemu.
 3. W oknie logowania kliknij odnośnik Przywróć dostęp.

 4. W oknie Przywracanie dostępu wpisz swój adres e-mail (ten sam, który został wcześniej wprowadzony do bazy systemu UONET+ z systemu naboru, przez wychowawcę lub osobę upoważnioną), zaznacz opcję Nie jestem robotem, a następnie kliknij przycisk Wyślij wiadomość.  Jeśli po kliknięciu opcji Nie jestem robotem rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecane czynności (np. przepisz kod z obrazka) i kliknij przycisk Zweryfikuj.


 5. Zapoznaj się z treścią komunikatu wyświetlonego na stronie Podsumowanie operacji.


 6. Zaloguj się do swojej poczty elektronicznej, odbierz wiadomość, przeczytaj ją i kliknij odnośnik do strony, na której będziesz mógł wprowadzić swoje hasło.

  Jeśli wiadomości nie ma w głównym folderze skrzynki odbiorczej, przejrzyj inne jej foldery.
 7. W oknie Aktywacja konta w polach Nowe hasło oraz Powtórz nowe hasło wprowadź swoje hasło, stosując się do podpowiadanych wymagań. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Ustaw nowe hasło.


  Jeśli po kliknięciu opcji Nie jestem robotem rozwinie się okienko weryfikacji, wykonaj polecane czynności i kliknij przycisk Zweryfikuj.

  Wyświetli się strona Podsumowanie operacji z komunikatem o zmianie hasła.


 8. Zamknij okno przeglądarki.

Logowanie do systemu UONET+

 1. Uruchom przeglądarkę stron internetowych i przejdź na stronę startową systemu UONET+.
 2. Kliknij przycisk Zaloguj się.
 3. W oknie logowania wprowadź swój adres e-mail i hasło, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się.


  Zostaniesz przekierowany na swoją stronę startową, która zawiera komplet informacji dedykowanych dla Ciebie. Ze strony startowej możesz przejść do Witryny ucznia i rodzica klikając przycisk Uczeń.

W przypadku, gdy konto dziecka ma status absolwenta, skreślonego lub konto zostanie dopiero aktywowane (automatyczna aktywacja uczniów klas pierwszych lub nowo przybyłych rozpocznie się z dniem 1 września), to na ekranie pojawi się rysunek:

Skip to content